KONST / Litografier / Färgserigrafier 16773539
nr 1677 3539
Jo Niemeyer
(f. 1946)
Färgserigrafier, 4 st, Jo Niemeyer (f. 1946), Signerad, numrerad 280 upplaga, daterad -76, abstrakta kompositioner. Bildmått: 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x40 cm, yttermått inklusive ram:
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:14:21
1/2 11:59:40
1.500 kr
3/2 19:09:21